Oferta dla biznesu

Sprawna i szybka reakcja na wyzwania gospodarczej na terenie Polski to dla nas priorytet. Rozumiemy wyzwania biznesowe naszych Klientów dlatego działamy możliwie najszybciej z zachowaniem wysokich standardów.

Od początku działalności wykształciliśmy procedury pozwalające efektywnie działać na rzecz naszych Klientów.

Australijskie prawo gospodarcze to nasza specjalność. W ofercie dla Klientów Biznesowych na terytorium Australii oferujemy:

Mediacje gospodarcze oraz e-mediacje

Kancelaria oferuje mediacje w formie bezpośrednich spotkań lub w ramach wideokonferencji w zależności od oczekiwań stron. Nie czekając na zakończenie epidemii, w związku ze znacznym spowolnieniem funkcjonowania organów wymiaru sprawiedliwości Kancelaria umożliwia możliwość alternatywnego rozwiązania sporu, co pozwala na znaczną oszczędność kosztów i czasu. Rozwiązujesz swoje spory przy kawie w ramach rzeczowej rozmowy, a nie pod presją zasad postępowania sądowego, którego wynik zawsze jest niepewny. Pamiętaj, że mediator nie narzuca stronom rozwiązania sporu i nie rozstrzyga, która strona ma rację w sporze. Rolą mediacji jest wygaszenie konfliktu i stworzenie maksymalnych warunków do ustalenia przez same strony satysfakcjonującego rozwiązania. Mediacje odbywają się przy zachowaniu zasad poufności, bezstronności, neutralności, dobrowolności. Monika Pruszyńka jest dyplomowanym mediatorem od roku 2012.

Tarcza  Antykryzysowa 

W celu przeciwdziałania gospodarczym skutkom epidemii COVID-19 (koronawirus) zostały wprowadzone  możliwości skorzystania ze środków publicznych oferowanych przez państwo, preferencyjnych warunków podatkowych i in. (tzw. „tarcza antykryzysowa”), w celu ochrony prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Kancelaria oferuje każdemu Klientowi wiele dostosowanych i indywidualnych rozwiązań opartych nie tylko o normy „tarczy antykryzysowej”, ale również przepisy prawa restrukturyzacyjnego czy propozycje sektora prywatnego, aby w jak największym zakresie ochronić interesy przedsiębiorcy oraz zabezpieczyć płynność finansową Klienta do czasu ustąpienia skutków epidemii.Zapraszamy do współpracy.

 

 

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA

Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego. Jeśli chodzi o prawo australijskie prawnik powinien być osobą, która ma doświadczenie na każdym z tych pól i tacy są właśnie nasi współpracownicy. Każdy australijski prawnik w Polsce z naszej kancelarii posiada pełne, niezbędne kwalifikacje poparte wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej.

NASZE MOCNE STRONY

Kancelaria adwokacka w Australii

- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce
- Doskonała znajomość prawa australijskiego i polskiego
- Mediacje biznesowe, mediacje dla firm, mediator Katowice

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI

Australijski prawnik w Polsce dla biznesu i klientów indywidualnych
Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Prawo australijskie to nasza specjalność. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego. Jednym z elementów jakim się zajmujemy jest prawo spadkowe w Australii. Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa prawna w Australii to tylko Radcy - Concordia.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy w Australii

2020 © Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Prawo Australijskie to pomoc prawna w Australii, prawo spadkowe w Australii, mediacje biznesowe, mediator Katowice oraz inne usługi prawne w Polsce oraz Australii.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net