Monika Pruszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydział Prawa i Administracji od roku 2005. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach i wykonuje zawód radcy prawnego od roku 2009.

Specjalizuje się w kompleksowej korporacyjnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych, w szczególności w branży górniczej. We współpracy z prawnikami australijskimi prowadzi i koordynuje realizację projektów i sporów na terenie Australii oraz Rzeczypospolitej.

Reprezentuje Klientów w licznych procesach sądowych oraz sądowo-administracyjnych. W ramach praktyki zawodowej radca prawny skupia się na wskazywaniu alternatywnych sposobów rozwiązywania problemów Klienta, prowadzi rokowania w zawieraniu umów, windykuje roszczenia, przeprowadza audyty prawne, łączy, przekształca, zawiesza, likwiduje podmioty gospodarcze.

Od roku 2012 jest certyfikowanym mediatorem zawodowym.

 

 

 

BACK

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy

Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net