Monika Pruszyńska - Mediator, Radca Prawny

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydział Prawa i Administracji od roku 2005. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach i wykonuje zawód radcy prawnego od roku 2009.

Specjalizuje się w kompleksowej korporacyjnej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym spółek giełdowych, w szczególności w branży górniczej. We współpracy z prawnikami australijskimi prowadzi i koordynuje realizację projektów i sporów na terenie Australii oraz Rzeczypospolitej. Jako certyfikowany mediator prowadzi mediacje gospodarcze, mediacje rodzinne w całej Polsce, a w szczególności na Śląsku i w Katowicach.

Reprezentuje Klientów w licznych procesach sądowych oraz sądowo-administracyjnych. W ramach praktyki zawodowej radca prawny skupia się na wskazywaniu alternatywnych sposobów rozwiązywania problemów Klienta, prowadzi rokowania w zawieraniu umów, windykuje roszczenia, przeprowadza audyty prawne, łączy, przekształca, zawiesza, likwiduje podmioty gospodarcze.

Od roku 2012 jest certyfikowanym mediatorem zawodowym w Katowicach

Monika Pruszyńska - Mediator Katowice, uczestniczy w prowadzonych przez kancelarię Concordia mediacjach gospodarczych na terenie Katowic i innych miast w Polsce.

 

 

BACK

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA

Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego. Jeśli chodzi o prawo australijskie prawnik powinien być osobą, która ma doświadczenie na każdym z tych pól i tacy są właśnie nasi współpracownicy. Każdy australijski prawnik w Polsce z naszej kancelarii posiada pełne, niezbędne kwalifikacje poparte wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej.

NASZE MOCNE STRONY

Kancelaria adwokacka w Australii

- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce
- Doskonała znajomość prawa australijskiego i polskiego
- Mediacje biznesowe, mediacje dla firm, mediator Katowice

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI

Australijski prawnik w Polsce dla biznesu i klientów indywidualnych
Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Prawo australijskie to nasza specjalność. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego. Jednym z elementów jakim się zajmujemy jest prawo spadkowe w Australii. Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa prawna w Australii to tylko Radcy - Concordia.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy w Australii

2020 © Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Prawo Australijskie to pomoc prawna w Australii, prawo spadkowe w Australii, mediacje biznesowe, mediator Katowice oraz inne usługi prawne w Polsce oraz Australii.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net