Zespół kancelarii

Iwona Pruszyńska

Podczas pracy w Unii Europejskiej oraz w Australii, Iwona zdobyła duże doświadczenie handlowe oraz biznesowe.

W latach 2000-2003 zajmowała ona stanowisko prawnika w Urzędzie Konkurencji oraz Ochrony Konsumentów. Była autorką kluczowych antymonopolowych decyzji przeciwko, między innymi, Narodowemu Funduszowi Zdrowia podczas sprawy dotyczącej postanowienia Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, Grupie Kapitałowej „Orlen” oraz podczas postępowania prezesa UOKiK przeciwko TP SA. Była również współautorką projektów rozporządzeń implementujących prawo UE dotyczące konkurencji oraz ochrony konsumentów w prawie polskim.  

| Więcej »

Monika Pruszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydział Prawa i Administracji od roku 2005. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach i wykonuje zawód radcy prawnego od roku 2009.

| Więcej »

Marlena Prochowska

Radca prawny od 2008 roku. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w obsłudze prawnej transakcji związanych z udzielaniem finansowania działalności gospodarczej na podstawie umów faktoringu,

| Więcej »

Bartosz Szewczyk

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem: KT 3920.Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

| Więcej »

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą praktyką
- Obsługujemy klientów w Australii oraz Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Dzięki biurze w Polsce jesteśmy w stanie pokierować sprawami szybciej i sprawniej. Jesteśmy pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne.

Zobacz wszystkie aktualności


Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net