Zespół kancelarii

Iwona Pruszyńska

Podczas pracy w Unii Europejskiej oraz w Australii, Iwona zdobyła duże doświadczenie handlowe oraz biznesowe.

W latach 1998-2001 Iwona zajmowała stanowisko prawnika w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Była autorką kluczowych i medialnych decyzji antymonopolowych przeciwko, między innymi, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w sprawie z wniosku Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, Grupie Kapitałowej „Orlen” oraz w sprawie Prezesa UOKiK przeciwko TP SA. Iwona jest również współautorką projektów rozporządzeń mających na celu implementację europejskiego prawa konkurencji do systemu prawa polskiego.

| Więcej »

Monika Pruszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydział Prawa i Administracji od roku 2005. Ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach i wykonuje zawód radcy prawnego od roku 2009.

| Więcej »

Marlena Prochowska

Radca prawny od 2008 roku. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w obsłudze prawnej transakcji związanych z udzielaniem finansowania działalności gospodarczej na podstawie umów faktoringu,

| Więcej »

Bartosz Szewczyk

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem: KT 3920.Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 

| Więcej »

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy

Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net