Marlena Prochowska

Radca prawny od 2008 roku. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w obsłudze prawnej transakcji związanych z udzielaniem finansowania działalności gospodarczej na podstawie umów faktoringu, pożyczek oraz pozabilansowych źródłach finansowania, a także prawych zabezpieczeniach takich transakcji.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa rynku nieruchomości oraz prawa medycznego. Prowadzi sprawy z zakresu obsługi korporacyjnej spółek, w tym spółek giełdowych.

Jest pełnomocnikiem w sprawa procesowych oraz reprezentuje strony w negocjacjach.

Biegle włada językiem angielskim ze szczególnym uwzględnieniem Legal English. 

 

 

 

BACK

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą praktyką
- Obsługujemy klientów w Australii oraz Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Dzięki biurze w Polsce jesteśmy w stanie pokierować sprawami szybciej i sprawniej. Jesteśmy pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne.

Zobacz wszystkie aktualności


Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net