concordia

Kancelarie Radców Prawnych

Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” Monika Pruszyńska i Marlena Prochowska oferują Państwu kompleksową opiekę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, kładąc szczególny nacisk na jednostkowe podejście do Klienta, co zapewnia szybką i efektywną komunikację.

Priorytetem Kancelarii jest świadczenie najwyższej jakości usług poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych zespołu radców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów radcy prawni Concordii proponują współpracę budowaną na wzajemnym zaufaniu, co w połączeniu z rzetelną wiedzą i doświadczeniem owocuje skutecznością w działaniu.

Zapraszając do współpracy mamy nadzieję, że w Concordii znajdą Państwo wszystko, z czym kojarzy się obecnie nowoczesna pomoc prawna, a my w zamian za profesjonalną obsługę zyskamy usatysfakcjonowanego partnera na wiele lat.

Kancelaria świadczy usługi prawne Polonii Australijskiej i cudzoziemcom.
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalizacjami Kancelarii.

Z poważaniem

Monika Pruszyńska – Radca Prawny
Iwona Pruszyńska – Radca Prawny
Marlena Prochowska – Radca Prawny

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą praktyką
- Obsługujemy klientów w Australii oraz Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Dzięki biurze w Polsce jesteśmy w stanie pokierować sprawami szybciej i sprawniej. Jesteśmy pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne.

Zobacz wszystkie aktualności


Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net