Kancelarie Radców Prawnych

Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” Monika Pruszyńska i Marlena Prochowska oferują Państwu kompleksową opiekę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, kładąc szczególny nacisk na jednostkowe podejście do Klienta, co zapewnia szybką i efektywną komunikację.

Radcy Prawni we współpracy z prawnikami australijskimi z Cap Lawyers z siedzibą w Sydney prowadzą sprawy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które wymagają zastosowania prawa australijskiego, jak i realizują projekty na terenie Australii.

Priorytetem Kancelarii jest świadczenie najwyższej jakości usług poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych zespołu Radców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Radcy Prawni Concordii proponują współpracę budowaną na wzajemnym zaufaniu, co w połączeniu z rzetelną wiedzą i doświadczeniem owocuje skutecznością w działaniu. Jesteśmy specjalistami w australijskim prawie spadkowym, rodzinnym oraz australijskim prawie gospodarczym.

Zapraszając do współpracy mamy nadzieję, że w Concordii znajdą Państwo wszystko, z czym kojarzy się obecnie nowoczesna pomoc prawna, a my w zamian za profesjonalną obsługę zyskamy usatysfakcjonowanego partnera na wiele lat.

Kancelaria świadczy usługi prawne dla Polonii Australijskiej i cudzoziemcom.
Zapraszamy do zapoznania się ze specjalizacjami Kancelarii.

Z poważaniem

Monika Pruszyńska – Radca Prawny
Iwona Pruszyńska – Solicitor
Marlena Prochowska – Radca Prawny

 

 

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA

Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego. Jeśli chodzi o prawo australijskie prawnik powinien być osobą, która ma doświadczenie na każdym z tych pól i tacy są właśnie nasi współpracownicy. Każdy australijski prawnik w Polsce z naszej kancelarii posiada pełne, niezbędne kwalifikacje poparte wieloletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej.

NASZE MOCNE STRONY

Kancelaria adwokacka w Australii

- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce
- Doskonała znajomość prawa australijskiego i polskiego
- Mediacje biznesowe, mediacje dla firm, mediator Katowice

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI

Australijski prawnik w Polsce dla biznesu i klientów indywidualnych
Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Prawo australijskie to nasza specjalność. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego. Jednym z elementów jakim się zajmujemy jest prawo spadkowe w Australii. Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa prawna w Australii to tylko Radcy - Concordia.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy w Australii

2020 © Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Prawo Australijskie to pomoc prawna w Australii, prawo spadkowe w Australii, mediacje biznesowe, mediator Katowice oraz inne usługi prawne w Polsce oraz Australii.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net