Bartosz Szewczyk

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem: KT 3920.Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ukończył 3-letnią aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. W trakcie aplikacji radcowskiej, a po jej ukończeniu jako radca prawny współpracował z wiodącymi kancelariami z Bielska – Białej i Katowic dzięki czemu zdobył doświadczenie zawodowe i umiejętność prowadzenia spraw w celu ochrony interesów Klientów.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i spółdzielni mieszkaniowych, jednak nie są mu obce wszelkiego rodzaju sprawy sądowe w tym dochodzenie oraz obrona interesów Klientów.

W wolnym czasie miłośnik historii XIX wieku oraz literatury iberoamerykańskiej.

 

 

BACK

Kancelarie Radców Prawnych Concordia - Co Nas wyróżnia

AUSTRALIA | EUROPA


Jesteśmy Kancelarią, która specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Pracujemy na styku prawa australijskiego i europejskiego. Nasze biura w Australii oraz w Polsce zapewniają klientom stały dostęp do fachowego wsparcia prawnego.

NASZE MOCNE STRONY


- Słuchamy klientów i rozumiemy ich potrzeby
- Posiadamy wiedzę i umiejętności
- Mamy doświadczenie poparte bogatą
praktyką  
- Oferujemy pomoc prawną Klientom zarówno w Australii, jak i w Polsce

BIZNES | KLIENCI INDYWIDUALNI


Naszą specjalnością są sprawy transgraniczne, prowadzone na styku prawa europejskiego i australijskiego. Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” są pierwszym kontaktem jeśli chcesz sprawnie rozwiązać swoje problemy prawne, które wymagają zastosowania prawa australijskiego.

Zobacz wszystkie aktualności

Nasi Partnerzy

Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net